O nas

Dakini

Dakini (tyb. khandro) dosł. „posłanka niebios” przemieszczająca się w przestrzeni. W buddyzmie tybetańskim istota – bóstwo uosabiające żeński wymiar oświecenia duchowego. W tantrze jest ucieleśnieniem żeńskiej Energii seksualnej stanowiącej archetyp stworzenia. Z natury swawolna oraz nieuchwytna, nie sposób więc ja określić zgrabną definicją. Choć czasem ukazywana jako istny demon, w rzeczywistości uosabia przebudzone właściwości umysłu oraz świadome serce połączone z duchem matki ziemi. Dakinie pełnią również rolę opiekunek, które czynią dobro dla całej ludzkości.

Dakini Aleksandra

Dakini Aleksandra

Założycielka

Dyplomowana masażystka. Założycielka Świątyni Dakini, miejsca w którym urzeczywistnia swój duchowy plan. Żyjąc w zgodzie z naturą, korzysta z talentów oraz naturalnych predyspozycji jako drogi do harmonijnego życia. Korzysta z praktyk duchowych tj. joga, medytacja, wizualizacja, świadomy oddech, programowanie umysłu, trening uważności w drodze do samodoskonalenia i odkrywania rzeczywistego potencjału. Jej ulubiony symbol to motyl – znak przemiany.
W duszy artystka, uwielbia tańczyć freedance oraz śpiewać orientalne pieśni, przede wszystkim w pracy.
Pasjonatka zdrowej, terapeutycznej kuchni.
Zawód masażysty jest jej powołaniem. Stosuje nowatorskie metody przywracania ciału harmonii. m.in. wykorzystuje dźwięki instrumentów terapeutycznych (kamerton 432hz, kryształowe dzwonki Zaphir) oraz moc dymu świętych drzew. 

Dakini Aneta

Dakini Aneta

Masażystka

Jak mówi na drugie imię mogłaby mieć Artystka 😉 To dlatego, że kocha życie, stara się cieszyć każdą chwilą, żyć tak jakby ta chwila miałaby być ostatnia. Podróże jej w tym bardzo pomagają. Uwielbia tańczyć, kocha śpiewać i spełnia się wykonując masaże. We wszystko, co robi wkłada całe swoje serce. Masaż pasjonuje ją, ponieważ można przy nim tworzyć, również tańczyć i śpiewać.
Jest licencjonowaną fizjoterapeutką. Aktualnie studiuje psychologię, jako odwieczną pasję odkrywania motywów postępowania człowieka, tak aby go dokładnie zrozumieć i pomóc.
Każdą osobę postrzega holistycznie jako ciało i ducha.

Dakini Adrianna

Dakini Adrianna

Masażystka

Jest wszechstronnie uzdolniona. Uparcie dąży do wyznaczonych sobie celów.
Miłośniczka wszelkich form ruchowych (m.in kuglarstwa) z artystyczną inspiracją w sercu, nieustannie poszukująca przygód. Jej życie to podróż. Chce wędrować coraz dalej i poznawać piękno świata w każdej kulturze. Praktykuje świadomą pracę z ciałem zdobywając tym samym doświadczenie prowadzące do samorozwoju i umacniania zdrowych nawyków gwarantujacych szczęśliwe życie.
Jej niezłomna postawa rodzi się z poczucia harmonii w naturze. Jako masażystka wyraża ekspresje w każdym ruchu, nazywając dźwięki rytmem i głębią doznań płynących z lomicznego dotyku.

Nasze kwalifikacje

 

Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje.

dyplom certyfikat ukończenia kursu masażu
dyplom certyfikat ukończenia kursu masażu
dyplom certyfikat ukończenia kursu masażu
dyplom certyfikat ukończenia kursu masażu

Świątynia Dakini - najlepszy salon masażu Warszawa - masażystka Warszawa - Masaż klasyczny i masaż relaksacyjny

Kontakt

Al. Jana Pawła II 61/185
7 klatka, 10 piętro
Tel. 574 389 656

Czynne

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie lub przez booksy

Poniedziałek - Sobota:
9:00 - 21:00

Niedziela:
Nieczynne