O nas

Dakini

Dakini (tyb. khandro) dosł. „posłanka niebios” przemieszczająca się w przestrzeni. W buddyzmie tybetańskim istota – bóstwo uosabiające żeński wymiar oświecenia duchowego. W tantrze jest ucieleśnieniem żeńskiej Energii seksualnej stanowiącej archetyp stworzenia. Z natury swawolna oraz nieuchwytna, nie sposób więc ja określić zgrabną definicją. Choć czasem ukazywana jako istny demon, w rzeczywistości uosabia przebudzone właściwości umysłu oraz świadome serce połączone z duchem matki ziemi. Dakinie pełnią również rolę opiekunek, które czynią dobro dla całej ludzkości.

Dakini Aleksandra

Dakini Aleksandra

Założycielka

Dyplomowana masażystka. Założycielka Świątyni Dakini, miejsca w którym urzeczywistnia swój duchowy plan. Żyjąc w zgodzie z naturą, korzysta z talentów oraz naturalnych predyspozycji jako drogi do harmonijnego życia. Korzysta z praktyk duchowych tj. joga, medytacja, wizualizacja, świadomy oddech, programowanie umysłu, trening uważności w drodze do samodoskonalenia i odkrywania rzeczywistego potencjału. Jej ulubiony symbol to motyl – znak przemiany.
W duszy artystka, uwielbia tańczyć freedance oraz śpiewać orientalne pieśni, przede wszystkim w pracy.
Pasjonatka zdrowej, terapeutycznej kuchni.
Zawód masażysty jest jej powołaniem. Stosuje nowatorskie metody przywracania ciału harmonii. m.in. wykorzystuje dźwięki instrumentów terapeutycznych (kamerton 432hz, kryształowe dzwonki Zaphir) oraz moc dymu świętych drzew. 

Dakini Iga

Dakini Iga

Masażystka

Iga tanecznym krokiem idzie przez życie, realizując się w różnych dziedzinach sztuki. Z zamiłowania do piękna zdecydowała o wybraniu się do Akademii Sztuk Pięknych, gdzie studiuje projektowanie mody i ubioru.
Dakini Iga z wielkim oddaniem realizuje się w zawodzie masażystki. Kiedy rozlewa ciepłą oliwę na ciele czuje, jakby rzeźbiła w nim doskonałe kształty, nadając każdemu ruchowi indywidualny charakter, pełen emocji i wyjątkowości.
W Świątyni Dakini również tworzy magiczne przedmioty, takie jak pieścidełka czy łapacze snów.
Kocha muzykę, świat i ludzi. Jej łagodne usposobienie już na wejściu przynosi ukojenie.

Dakini

Dakini

Masażystka

Już wkrótce pojawi się u nas nowa masażystka 🙂

Nasze kwalifikacje

 

Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje.

dyplom certyfikat ukończenia kursu masażu
dyplom certyfikat ukończenia kursu masażu
dyplom certyfikat ukończenia kursu masażu
dyplom certyfikat ukończenia kursu masażu

Świątynia Dakini - salon masażu Warszawa - DaySPA Warszawa - Masaż klasyczny i masaż relaksacyjny - Masaż dla dwojga - Masaż na 4 ręce - Voucher podarunkowy - Voucher prezentowy

Kontakt

Al. Jana Pawła II 61/185
7 klatka, 10 piętro
Tel. 574 389 656

Czynne

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie lub przez booksy

Poniedziałek - Sobota:
9:00 - 21:00

Niedziela:
Nieczynne