Masaż relaksacyjny

Masaż Relaksacyjny w Warszawie? Nigdzie indziej tylko w Świątyni Dakini!

Dlaczego? Gdyż masaż ten to magia odprężenia i cudowna chwila przyjemności. Natychmiast wprowadza w stan głębokiego relaksu, pomagając zapomnieć o stresie i zmęczeniu. Ciało uwalnia od napięć, mięśniom zapewnia swobodę. Koi nerwy i niweluje stres. Stymulując wydzielanie endorfin, zapewnia wręcz euforyczną radość i błogostan. Wyciszenie emocji, zastrzyk energii i regeneracja sił witalnych – to wszystko zapewnia masaż relaksacyjny.

masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny w Warszawie, uwolnij ciało od napięć!

Zastanawiasz się czy masaż relaksacyjny jest dla Ciebie? Potrzebujesz relaksu, ale obawiasz się, że zabieg zadziała jedynie powierzchownie? Nic bardziej mylnego – masaż relaksacyjny w Świątyni pomaga również pozbyć się głębokich napięć oraz bólu.

Masaż ten jest urozmaicony, ponieważ używamy całych rąk w czasie wykonywania ruchów, nie tylko przedramion, ale i łokci oraz nadgarstków. Twoje ciało z pewnością poczuje ulgę oraz radość z odpoczynku.

Masaż ten przeznaczony jest dla każdego. Jest bezpieczny, odbywa się w komfortowych warunkach, a techniki wykorzystywane w masażu nigdy nie są siłowe.

Świątynię Dakini wyróżnia kameralna atmosfera gabinetu masażu: migoczące płomyki świec, relaksująca muzyka i cudownie pachnące olejki sprawią, że porzucisz szarą codzienność i odkryjesz nowy wymiar przyjemności z masażu relaksacyjnego. Możesz mieć pewność, że Twoje ciało będzie odczuwało pełen komfort, otulone ciepłem koca grzewczego oraz miękkiej chusty. Zawsze po skończonym zabiegu pozwalamy Tobie chwilę odpocząć i powrócić do rzeczywistości.

Lubisz po zabiegu napić się aromatycznej herbaty lub nawodnić swoje ciało? Z przyjemnością przygotowujemy cudowne napary z myślą o Tobie.

Zastanawiasz się czy mógłbyś obdarować bliską osobę tym właśnie masażem? Z myślą o Twoich najbliższych przygotowaliśmy piękne zaproszenia, które możesz ofiarować w trosce o męża, przyjaciółkę lub babcię. Takie zaproszenie możesz odebrać w formie papierowej, ale również elektronicznej.

Chciałbyś korzystać z masażu relaksacyjnego regularnie? Zapytaj, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę rabatową.

Jesteś właścicielem dużej firmy, zbliżają się święta, zastanawiasz się jak wynagrodzić prace Twoich pracowników? Przygotowaliśmy korzystne pakiety dla firm.

Masz uwagi lub pomysły w jaki sposób poprawić jeszcze jakość naszych usług? Z przyjemnością wysłuchamy Twoich pomysłów.

Personel Świątyni Dakini stoi zawsze na straży Twoich potrzeb.

Serdecznie zapraszamy na masaż relaksacyjny w Warszawie.

 

Wpływ masażu na organizm:

  • Łagodzi napięcie nerwowe oraz mięśniowe
  • Rozluźnia
  • Ujędrnia skórę
  • Uruchamia siły autoregeneracji

Czas trwania 80/100 minut, do czasu doliczane jest 15 minut na rozmowę oraz higienę.

Wskazania do masażu:

  • Chroniczne zmęczenie
  • Nerwowość
  • Ograniczona ruchomość w stawach
  • Ból głowy, pleców oraz innych części ciała
  • Stres

Twoje ciało okrywam miękką chustą. Dostajesz też czysty ręcznik i możliwość skorzystania z prysznica.

Uwaga: Masaż nie obejmuje intymnych części ciała.

Cennik

Masaż relaksacyjny

75 min

170 zł

Masaż relaksacyjny

90 min

200 zł

Świątynia Dakini - salon masażu Warszawa - DaySPA Warszawa - Masaż klasyczny i masaż relaksacyjny - Masaż dla dwojga - Masaż na 4 ręce - Voucher podarunkowy - Voucher prezentowy

Kontakt

Al. Jana Pawła II 61/185
7 klatka, 10 piętro
Tel. 574 389 656

Czynne

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie lub przez booksy

Poniedziałek - Sobota:
9:00 - 21:00

Niedziela:
Nieczynne