Masaż klasyczny

Masaż Klasyczny w Warszawie? O tak! Masaż klasyczny to masaż doskonale rozluźniający mięśnie po wysiłku, po długotrwałej aktywności, zarówno fizycznej jak i umysłowej. Dlatego Świątynia Dakini ma go w ofercie. Mimo, że masaż ten jest – jak nazwa wskazuje – klasyczny, jest on wykonany w wyjątkowej formule, przy użyciu całego wachlarza technik, bez pominięcia żadnej z nich.

Każdy etap tego masażu ma znaczenie. Każdy ruch jest niezwykle precyzyjny i nieprzypadkowy. Muzyka w tle sprzyja rozluźnieniu i nakazuje wyciszyć umysł, zwrócić swoją uwagę na oddech i ciało. Z każdym ruchem Twoje ciało staje się bardziej rozluźnione i lekkie. A Ty masz wrażenie jakbyś porzucił/a zbędny balast. Każda chwila w tym miejscu daje Ci komfort i stwarza przyjemną atmosferę, w której liczysz się Ty. Blask świec, który oświeca Twoją twarz czyni ją młodszą i piękniejszą.

 

masaż klasyczny

Profesjonalny masaż klasyczny w Warszawie

Warszawa to miasto, w którym nie brakuje ofert masażu klasycznego. Co wyróżnia naszą ofertę?

Przede wszystkim – nie skracamy czasu usługi. Czas liczony jest dopiero od momentu kiedy położysz się na łóżku. Po usłudze masz również czas, aby móc w spokoju dojść do siebie i wrócić na ziemię.
Zabieg wykonujemy zachowując zasady sztuki masażu, ściśle trzymając się prawidłowego przebiegu, aby był on skuteczny i przyniósł ulgę Twojemu ciału. Masaż wykonywany jest w atmosferze, która całkiem odbiega od rzeczywistości warszawskiej. Zawsze aranżowany z myślą o doskonałej dynamice, którą nadaje niebanalna muzyka, wyselekcjonowana do potrzeb każdego z etapów masażu.

Na atmosferę, która ujmuje wszystkich gości, składają się również zapachy świętych drzew, kwiatów i roślin zbawiennie wpływających na kondycję ducha i ciała. Nie bez znaczenia jest temperatura olejku. Zawsze podgrzewamy go odpowiednio, aby koił i uplastyczniał ciało, przygotowując je do dalszych etapów.

Zdarzyło Ci się, że Twoje ciało podczas zabiegu wychłodziło się, co przeszkadzało Ci w całkowitym rozluźnieniu? Personel Świątyni zawsze bacznie strzeże komfortu Twojego ciała. W razie potrzeby zawsze dysponujemy podgrzewanym kocem oraz miękką chustą, która ochroni Twoje ciało i okryje je ciepłem.

Po masażu czekają na Ciebie obowiązki, a więc zastanawiasz się czy będziesz mógł zmyć z ciała olej zanim założysz ubranie? Do dyspozycji gości jest nie tylko łazienka zawsze utrzymana w doskonałej czystości, ale również bielizna jednorazowa, czysty ręcznik czy suszarka do włosów.

Masaż przeznaczony jest dla każdego. Jest bezpieczny, odbywa się w komfortowych warunkach, a techniki wykorzystywane w masażu nigdy nie są siłowe.

Serdecznie zapraszamy na masaż klasyczny w Warszawie.

 

Wpływ masażu na organizm:

  • Pobudza krążenie krwi
  • Rozluźnia mięśnie
  • Łagodzi napięcia nerwowe
  • Poprawia wygląd skóry
  • Relaksuje i wycisza umysł
  • Wpływa na jakość snu

Czas trwania 60 minut, do czasu doliczane jest 15 minut na rozmowę oraz higienę.

Wskazania do masażu:

  • Ból głowy, pleców oraz innych części ciała
  • Napięcia i bóle mięśniowe
  • Ograniczona ruchomość w stawach
  • Powysiłkowe zmęczenie mięśni

Masaż opracowany w oparciu o wachlarz technik masażu klasycznego jak również autorski szlif. Twoje ciało okrywam miękką chustą. Dostajesz też czysty ręcznik i możliwość skorzystania z prysznica.

Uwaga: Masaż nie obejmuje intymnych części ciała.

Cennik 

Masaż klasyczny

60 min

140 zł

Świątynia Dakini - salon masażu Warszawa - DaySPA Warszawa - Masaż klasyczny i masaż relaksacyjny - Masaż dla dwojga - Masaż na 4 ręce - Voucher podarunkowy - Voucher prezentowy

Kontakt

Al. Jana Pawła II 61/185
7 klatka, 10 piętro
Tel. 574 389 656

Czynne

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie lub przez booksy

Poniedziałek - Sobota:
9:00 - 21:00

Niedziela:
Nieczynne