Indyjski Rytuał Dakini

Masaż Indyjski w Warszawie? Masz ochotę zasmakować orientu nie opuszczając stolicy? Przygotowałyśmy coś specjalnego. Indyjski masaż Dakini został zrodzony z prawdziwej pasji. Jest to piękny rytuał najwyższej opieki nad ciałem. Łączy w sobie śpiew mantr działających uspokajająco na umysł, głaskanie piórami oraz jedwabną chustą. Jak również dźwiękoterapię (wykorzystujemy lecznicze działanie kamertonu 432Hz oraz kryształowych dzwonków Zaphir). Sam masaż jest urozmaicony, ponieważ ruchy są zsynchronizowane z orientalną muzyką. Bardzo żywiołowy, energiczny, a zarazem delikatny i zmysłowy. To rytuał zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy cenią sobie komfort oraz wysoki standard obsługi. 

indyjski rytuał dakini

Indyjski rytuał masażu Dakini dostępny już teraz w Warszawie! 

Wyostrza zmysły, otwierając je na nową jakość dotyku, smaku, brzmienia. Pozwala wydobyć wrażliwość, delikatność i dobre emocje. Wzbogacony pięknymi zapachami drzew, kwiatów oraz żywicznych kadzideł. Zawiera również peeling stóp i dłoni, oraz ciepły kompres, który nie tylko nawilża i oczyszcza skórę, ale również poprawia krążenie i łagodzi obrzęki. Po oczyszczeniu ciała i umysłu z lekkością możesz przyjąć energię, która pomoże Ci wznieść się na wyżyny Twoich możliwości, dającą pewność siebie i poczucie wewnętrznego spokoju.

Coś o muzyce w częstotliwości 432Hz, dlaczego ma tak zbawienny wpływ na organizm? Otóż to jakiej muzyki słuchasz ma wielkie znaczenie… Właściwy dźwięk może być lekarstwem, potrafi dać zastrzyk energii, poprawić samopoczucie, uspokoić duszę i ciało, złagodzić ból, oraz poprawić stan naszej aury i Ducha. Częstotliwość 440Hz może zaburzyć emocje, wprowadzić niepokój, strach i obniżyć aktywność myślową (to muzyka serwowana nam na co dzień w radio i telewizji). Dźwięki mają niesamowitą moc. Zostało udowodnione, że gdy częstotliwość jest dostrojona do 432 Hz – naszej naturalnej, wtedy nasz mózg wchodzi w stan synchronizacji i równowagi. Harmonia taka występuje w przyrodzie, nazwana strojem naturalnym Solfeggio.

Współczesna muzyka dostrojona jest do 440Hz (częstotliwość niekorzystna). Kiedy przez długi czas słuchamy muzyki z taką częstotliwością, sprawia to, że czujemy się niepewni i niespokojni, również wpływa na dysharmonię wewnątrz. Przez dłuższy czas słuchania muzyki 440Hz daje się zaobserwować zmęczenie oraz znużenie bez przyczyny. Dlaczego tak jest? Odpowiedź wydaje się jasna, ta częstotliwość nie pasuje do twojej własnej częstotliwości drgań, jaką emanuje każda istota na ziemi!

Użyty podczas zabiegu dym palo santo – świętego drzewa z Ameryki Południowej oczyszcza, ochrania, oddala z naszej przestrzeni aurycznej negatywne emocje, strach, gniew i rozpacz. Przynosi spokój, dobry nastrój, jasność myśli oraz energię pozytywnych uczuć. Jego żywica ma bogaty, bardzo przyjemny, słodki zapach. 

Jakie utwory śpiewamy w czasie rytuału? Są to mantry wywodzące się z buddyzmu tybetańskiego. „Man” oznacza „umysł”, „tra” – „wznosić”. Zatem mantra jest dźwiękiem, który wznosi nasz umysł poza materialny wymiar. Słowo mantra (wibracja) ma moc ochronną dla umysłu. Słuchając mantry i powtarzając je zarówno na głos jak i mentalnie, możemy zaobserwować, że nasze serce i umysł stopniowo się oczyszczają. Powolnie stajemy się bardziej radośni, szczęśliwi oraz wolni od niepokoju.

Wykonany podczas zabiegu peeling nie tylko doskonale pielęgnuje skórę, nawilża ją i zmiękcza, ale również poprawia krążenie dzięki obecności w nim drobinek cukru. Jest w całości naturalny, zrobiony w Świątyni, na bazie oleju kokosowego oraz cytryny, która rozjaśnia skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej promienna. Na życzenie zamiast peelingu mogą zostać użyte gorące kamienie, które łagodzą skutki długotrwałego stresu, poprawiają prace układu krążenia oraz przywracają swobodny przepływ energii. Poza tym pomogą ciału wejść w stan całkowitego odprężenia, otulając ciepłem nie tylko skórę, ale również dogrzewając i aktywując organy wewnętrzne.

Marzysz o rytuale dla Ciebie i ukochanej osoby? Istnieje możliwość rezerwacji rytuału dla dwojga. Przestrzeń Świątyni została zaaranżowana tak, aby było to możliwe. Jeśli planujesz zaprosić kogoś bliskiego na wyjątkowy rytuał, uczcić rocznicę, bądź po prostu relaksować się wspólnie w ulubiony sposób, możesz mieć pewność, że miejsce to zrobi na nim/niej wrażenie, oferując podróż do świata pełnego harmonii oraz niepowtarzalnie pięknej melodii, zsynchronizowanej z orientalnym dotykiem, pełnym ciepła i magii zawartej w każdym unikalnym ruchu.

Zapraszamy na nasz niesamowity masaż Dakini w Warszawie!

Wpływ masażu na organizm:

  • Generuje radość

Czas trwania od 60 do 180 minut, do czasu doliczane jest 15 minut na rozmowę oraz higienę. Masaż przeznaczony dla każdego. Jest bezpieczny, odbywa się w komfortowych warunkach, a techniki wykorzystywane w masażu nigdy nie są siłowe.

Wskazania do masażu:

  • Dla Wszystkich którzy lubią kolekcjonować piękne momenty i potrzebują wejść na chwilę do innego świata
  • Chęć przeżycia czegoś wyjątkowego, beztroskiego

Uwaga:  Masaż nie obejmuje intymnych części ciała.

Cennik

Indyjski Rytuał Dakini

60 min

160 zł

Indyjski Rytuał Dakini

120 min

320 zł

Indyjski Rytuał Dakini

150 min

420 zł

Indyjski Rytuał Dakini

180 min

520 zł

Indyjski Rytuał Dakini Dla Dwojga

120 min

640 zł

Indyjski Rytuał Dakini Dla Dwojga

150 min

840 zł

Świątynia Dakini - salon masażu Warszawa - DaySPA Warszawa - Masaż klasyczny i masaż relaksacyjny - Masaż dla dwojga - Masaż na 4 ręce - Voucher podarunkowy - Voucher prezentowy

Kontakt

Al. Jana Pawła II 61/185
7 klatka, 10 piętro
Tel. 574 389 656

Czynne

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie lub przez booksy

Poniedziałek - Sobota:
9:00 - 21:00

Niedziela:
Nieczynne